Наручний годинник Candino Elegance C4761/2
Candino Elegance C4761/2 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candino Elegance C4761/2
Годинник Candino Lady Stars Moonphase C4761/2 | 12 540 грн. |
Часы CANDINO C4761/2 | 12 540 грн. |
Жіночі наручні годинники Candino C4761/2 | 12 540 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →