Вбудована посудомийна машина Candy CDI 1L38/T
Candy CDI 1L38/T
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:13
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:5 шт
Витрата води:11 л
Рівень шуму:53 дБ
Ширина:60 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики CDI 1L38/T
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy CDI 1L38/T
Встраиваемая посудомоечная машина Candy cdi 1l38t | 11 969 грн. |
Candy CDI1L38T | 11 235 грн. |
Посудомоечная машина Candy CDI 1L38/T | 11 540 грн. |
Посудомийна машина Candy CDI 1L38/T | 11 399 грн. |
Вбудована посудомийна машина Candy CDI1L38T | 11 024 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →