Сковорідка Tefal XL Intense C3840553 26 см бронзовий
Фото 9 |
Tefal XL Intense C3840553 |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal XL Intense C3840553 26 см бронзовий
Усі ціни 21 →Сковорода Tefal XL Intense, 26 см (C3840553) | 979 грн. |
Сковорідка Tefal XL Intense 26 cм C3840553 | 979 грн. |
TEFAL XL Intense 26 см (C3840553) | 979 грн. |
Сковорода без крышки Tefal XL Intense 26 см C3840553 | 979 грн. |
TEFAL XL Intense 26 см (C3840553) | 979 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Tefal XL Intense C3840553
Ціни на Tefal XL Intense C3840553 |
---|---|---|---|---|
Tefal XL Intense C3840253 20 см бронзовий | від 685 грн. | 15 пропозицій | ||
Tefal XL Intense C3840453 24 см бронзовий | від 682 грн. | 19 пропозицій | ||
Tefal XL Intense C3840553 26 см бронзовий | від 946 грн. | 21 пропозиція | ||
Tefal XL Intense C3840653 28 см бронзовий | від 1 085 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →