Вбудована посудомийна машина Candy Brava CDIH 1L952
Фото 6 |
Недорога повновбудовувана автоматична посудомийна машина з компактним (вузьким) корпусом, економічною конденсаційної сушінням і зручною електронною системою управління. Відрізняється гідною енергоефективністю класу А і економним споживанням води (всього 9 л на цикл програми ЕСО). Має невелику ширину корпусу (45 см), що важливо для коректної установки в кухнях обмеженої площі. Позиціонується як модель базової цінової категорії, орієнтована на задоволення побутових потреб невеликої сім'ї чисельністю 3-4 чол (не підтримує функцію половинного завантаження).
Робоча камера посудомийної машини Candy Brava CDIH 1l952 виготовлена з харчової нержавіючої сталі AISI 304, яка широко використовується для створення професійного кухонного обладнання. Система завантажувальних кошиків має традиційну двох'ярусну конструкцію з регулюванням висоти верхнього кошика. Знімні тримачі і складні полиці дозволяють розмістити до 9 повних комплектів посуду. Електронна система з кнопковою панеллю в торці дверцят підтримує 5 різних програм мийки (Попереднє ополіскування, інтенсивна, економна, швидка і щоденна). Машина здатна працювати як з окремими реагентами (миючий засіб, ополіскувач, сіль), так і з таблетками 3-в-1.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Brava CDIH 1L952
Усі ціни 16 →Посудомийна машина Candy Brava Cdih 1L952 | 11 549 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Candy Brava Cdih 1L952 | 13 187 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Candy Brava Cdih 1L952 | 13 175 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Candy cdih1l952 | 12 540 грн. |
Вбудована посудомийна машина Candy CDIH 1L952 | 11 879 грн. |