Сковорідка TALKo D40220 22 см сірий
Фото 3 |
TALKo D40220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D40220 22 см сірий
Усі ціни 10 →TALKo D40220 | 289 грн. |
Сковорода Talko без кришки 22 см (D40220) | 289 грн. |
Сковорода Talko Веста-Light без кришки 22 см (АD40220) | 339 грн. |
Сковорода TALKO 220мм з а/п покриттям АD40220 | 476 грн. |
Сковорода TALKO 220мм D40220 | 307 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації TALKo D40220
Ціни на TALKo D40220 |
---|---|---|---|---|
TALKo D40220 22 см сірий | від 289 грн. | 12 пропозицій | ||
TALKo D40240 24 см сірий | від 326 грн. | 11 пропозицій | ||
TALKo D40260 26 см сріблястий | від 249 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →