Сковорідка RiNGEL Primavera RG-1147-20 20 см (6924509)
Фото 5 |
RiNGEL Primavera RG-1147-20 |
|
Стійке антипригарне керамічне мармурове покриття Ritz
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Primavera RG-1147-20 20 см
Усі ціни 11 →Сковорода Ringel Primavera 20 см (RG-1147-20) | 722 грн. |
Сковорода Ringel Primavera 20 см (RG-1147-20) | 722 грн. |
Сковорода RINGEL Primavera 20 см 6 924 509 | 540 грн. |
Сковорода RINGEL PrimaVERA 20 см б/крышки (RG-1147-20) RG-1147-20 | 720 грн. |
Сковорода Ringel PrimaVERA 20 см (RG-1147-20) | 760 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації RiNGEL Primavera RG-1147-20
Ціни на RiNGEL Primavera RG-1147-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Primavera RG-1147-20 20 см | від 490 грн. | 11 пропозицій | ||
RiNGEL Primavera RG-1147-24 24 см | від 645 грн. | 12 пропозицій | ||
RiNGEL Primavera RG-1147-26 26 см | від 730 грн. | 12 пропозицій | ||
RiNGEL Primavera RG-1147-28 28 см | від 795 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →