Вбудована посудомийна машина Candy Brava CDIH 2L1047 (32901458)
Вузька повновбудовувана автоматична посудомийна машина від відомої італійської компанії Candy Group. Відрізняється високою енергоефективністю класу А++ і економним витрачанням води (всього 9 л на цикл програми ЕСО). Має порівняно невелику ширину корпусу (45 см), що дозволяє використовувати її в кухнях обмеженої площі. Позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії, призначена для обслуговування побутових потреб сімей чисельністю 2-5 чоловік.
Робоча камера посудомийної машини Candy Brava CDIH 2l1047 виконана з нержавіючої сталі AISI 304, яка застосовується для створення професійного кухонного обладнання. Кошик для завантаження посуду має зручну ярусну конструкцію з окремими місцями для миття столових приладів. Знімні тримачі і складні полиці допомагають без зайвих проблем розмістити до 10 повних комплектів посуду. Сучасна електронна система Управління посудомийної підтримує 5 різних програм мийки. Є режим з попереднім обполіскуванням, інтенсивний, економний, швидкий і делікатний. Машина може працювати як з окремими реагентами (миючий, ополіскувач, сіль), так і з комбінованими (таблетованими) засобами 3-в-1.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Brava CDIH 2L1047
Усі ціни 12 →Посудомийна машина Candy Brava CDIH 2L1047 | 14 950 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Candy Brava Cdih 2L1047 | 14 818 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Candy Brava Cdih 2L1047 | 14 804 грн. |
Вбудована посудомийна машина Candy CDIH 2L1047-08 | 14 605 грн. |
Посудомийна машина Candy Brava CDIH 2L1047 | 16 356 грн. |