Мікрохвильова піч Candy COOKinAPP CMXG 20 DW білий (38000258)
Відео 2Фото 4 |
Candy COOKinAPP CMXG 20 DW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Candy COOKinAPP CMXG 20 DW
Ціни на Candy COOKinAPP CMXG 20 DW |
---|---|---|---|---|
Candy COOKinAPP CMXG 20 DW білий | від 6 847 грн. | 2 пропозиції | ||
Candy COOKinAPP CMXG 20 DS сріблястий | від 8 526 грн. | 1 пропозиція | ||
Candy COOKinAPP CMXG 20 DR червоний | від 7 216 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →