Мікрохвильова піч Candy CMGA 20 SDLB чорний
Фото 3 |
Candy CMGA 20 SDLB білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy CMGA 20 SDLB чорний
Усі ціни 6 →Мікрохвильова піч Candy CMGA20SDLB | 4 783 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CMGA20SDLB | 4 765 грн. |
Candy CMGA20SDLB | 5 214 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Candy CMGA20SDLB | 4 142 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Candy CMGA20SDLB | 4 132 грн. |
Микроволновка с грилем Candy CMGA20SDLB | 4 138 грн. |
Модификації Candy CMGA 20 SDLB
Ціни на Candy CMGA 20 SDLB |
---|---|---|---|---|
Candy CMGA 20 SDLW білий | від 4 258 грн. | 8 пропозицій | ||
Candy CMGA 20 SDLB чорний | від 4 132 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →