Мікрохвильова піч Candy DIVO G 25 CO оранжевий (38000904)
Candy DIVO G 25 CO 2021 рікзахист від дітей оранжевий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy DIVO G 25 CO оранжевий
Мікрохвильова піч Candy Divo G25CO | 10 250 грн. |
Candy Divo G25CO | 10 000 грн. |
Candy Divo G25CO | 10 500 грн. |
Модификації Candy DIVO G 25 CO
Ціни на Candy DIVO G 25 CO |
---|---|---|---|---|
Candy DIVO G 25 CO оранжевий | від 10 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Candy DIVO G 25 CR червоний | від 10 168 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →