Велосипед Cannondale Topstone 4 2022 frame XL
Відео 2Фото 4 |
Cannondale Topstone 4 2022 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Topstone 4 2022 frame XL
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 (2022) black XL (рост 190-203 см) SKD- | 47 960 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 рама - XL 2022 BKM SKD-73-84 | 47 960 грн. |
Cannondale Велосипед Cannondale TOPSTONE 4 28" рама XL (2023) Черный SKD-7 | 47 960 грн. |
Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 (2022) alpine XL (рост 190-203 см) SKD | 47 960 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cannondale Topstone 4 2022 frame XL
Ціни на Cannondale Topstone 4 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
Cannondale Topstone 4 2022 frame L | від 47 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 4 2022 frame M | від 47 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 4 2022 frame S | від 47 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 4 2022 frame XL | від 47 960 грн. | 4 пропозиції |