Велосипед Cannondale Topstone 4 2022 frame L
Відео 2Фото 4 | 47 960 грн. Купити! Велосипед 28" Cannondale TOPSTONE 4 рама - L 2022 BKM SKD-72-74Unisport.uaЗ нами 5 років (Харків) Поскаржитись |
Cannondale Topstone 4 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cannondale Topstone 4 2022 frame L
Ціни на Cannondale Topstone 4 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
Cannondale Topstone 4 2022 frame L | від 47 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 4 2022 frame M | від 47 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 4 2022 frame S | від 47 960 грн. | 1 пропозиція | ||
Cannondale Topstone 4 2022 frame XL | від 47 960 грн. | 4 пропозиції |