Відеокамера Canon EOS C500
Відео 2Фото 7 |
Canon EOS C500
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Ultra HD (4K)
Частота кадрів:120 к/с
Ефективних мегапікселів:8.85 МП
Розмір матриці:APS-C
Діагональ дисплея:4 "
Робота від акумулятора:до 1.3 год
Вага:1820 г
Всі характеристики
Купити Canon EOS C500
Усі ціни 6 →Canon EOS C500 Mark II 3794C007 | 480 999 грн. |
Відеокамера Canon EOS C500 Mark II Czarny | 645 094 грн. |
Видеокамера Canon EOS C500 Mark II | 620 000 грн. |
Canon EOS C500 Mark II Czarny | 629 360 грн. |
Canon EOS C500 Mark II Czarny | 645 094 грн. |
Canon EOS C500 Mark II Czarny | 660 828 грн. |
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель EOS C500 — сумісна з об'єктивами Canon тільки серії EF
- Модель EOS C500 PL — сумісна з об'єктивами Canon тільки серії PL
РекомендуємоПорівняти в таблиці →