Копір Canon imageRUNNER 2224 (5942C001)
Canon imageRUNNER 2224
Формат паперу:A3
Друк:лазерна, монохромна
Ч/б копіювання:24 стр/хв
Щільність паперу:до 157 гр/м2
Ресурс картриджа:ч/б 10200 стр
Всі характеристики
Характеристики imageRUNNER 2224
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon imageRUNNER 2224
Усі ціни 37 →Многофункциональное устройство Canon iR-2224 (5942C001) | 23 400 грн. |
МФУ Canon iR-2224 (5942C001) | 34 790 грн. |
БФП Canon iR-2224 (5942C001) | 34 790 грн. |
БФП CANON iR2224 (5942C001) | 23 600 грн. |
МФУ Canon iR2224 (5942c001) | 24 837 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості копіра Canon imageRUNNER 2224:
- Процесор – 1.6 ГГц
- Сенсорний РК-дисплей 3.5"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →