Копір Canon imageRUNNER 2224N (5941C002)
Canon imageRUNNER 2224N
Формат паперу:A3
Друк:лазерна, монохромна
Ч/б копіювання:24 стр/хв
Щільність паперу:до 157 гр/м2
Ресурс картриджа:ч/б 10200 стр
Всі характеристики
Характеристики imageRUNNER 2224N
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon imageRUNNER 2224N
Усі ціни 28 →Многофункциональное устройство Canon iR-2224n (5941C002) | 40 379 грн. |
МФУ Canon iR-2224n (5941C002) | 39 994 грн. |
БФП Canon iR-2224n (5941C002) | 40 302 грн. |
Багатофункціональний пристрій Canon iR2224n Wi-Fi (5941C002) | 42 299 грн. |
МФУ Canon iR2224n c Wi-Fi (5941c002) | 43 118 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості копіра Canon imageRUNNER 2224N:
- Процесор – 1.6 ГГц
- Сенсорний РК-дисплей 3.5"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →