Копір Canon imageRUNNER 2425 (4293C003)
Відео 9 |
Canon imageRUNNER 2425
Формат паперу:A3
Друк:лазерна, монохромна
Ч/б копіювання:25 стр/хв
Щільність паперу:до 157 гр/м2
Ресурс картриджа:ч/б 10200 стр
Всі характеристики
Характеристики imageRUNNER 2425
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon imageRUNNER 2425
Усі ціни 38 →Многофункциональное устройство Canon iR-2425 (4293C003) | 49 799 грн. |
БФП Canon imageRUNNER 2425i (4293C003) | 53 489 грн. |
МФУ Canon imageRUNNER 2425i (4293C003) | 52 994 грн. |
CANON iR2425 з Wi-Fi (4293C003) | 46 299 грн. |
БФП лазерний Canon iR2425 з Wi-Fi (4293C003) 4293C003 | 46 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості копіра Canon imageRUNNER 2425:
- Процесор – 1 ГГц
- Сенсорний ЖК-дисплей 7"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →