Кардридер / USB-хаб Canyon CNS-TDS11
Canyon CNS-TDS11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon CNS-TDS11
Усі ціни 11 →Мультипортовий адаптер Canyon 9 Port USB-C Hub DS-11 (CNS-TDS11) CNS-TDS11 | 1 299 грн. |
Canyon 9 Port USB-C Hub DS-11 (CNS-TDS11) CNS-TDS11 | 2 399 грн. |
Canyon Порт-реплікатор Canyon DS-11, 9 in 1 USB-C hub, HDMI, Gigabit Ether | 1 299 грн. |
Порт-реплікатор Canyon DS-11, 9 in 1 USB-C hub, HDMI, Gigabit Ethernet, Ty | 1 299 грн. |
Canyon CNS-TDS11 | 1 299 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →