Кардридер / USB-хаб Canyon CNS-TDS14
Canyon CNS-TDS14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon CNS-TDS14
Усі ціни 14 →Концентратор Canyon 8-in-1 USB-C (CNS-TDS14) | 2 394 грн. |
CANYON DS-14, 8 in 1 USB C hub, with 1*HDMI: 4K*30Hz, 1*VGA, 1*Type-C PD c | 2 205 грн. |
Canyon 8 port USB-C Hub DS-14 (CNS-TDS14) CNS-TDS14 | 2 599 грн. |
Порт-реплікатор Canyon 8-in-1 USB-C (CNS-TDS14) CNS-TDS14 | 2 599 грн. |
Canyon 8in1 DS14 Dark Gray (CNSTDS14) CNS-TDS14 | 2 599 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →