Canyon CNS-TWS10
Відео 3Фото 21 |
Canyon CNS-TWS10 |
|
Доступний варіант TWS-навушників вкладишів з активним шумоподавленням ANC і «шумодавом» у мікрофоні ENC. Можливості системи придушення шумів у моделі базові, проте навушники дуже ефективно приглушають навколишні гучні звуки і навіть мають режим «прозорості». Canyon CNS-TWS10 може похвалитися врівноваженим характером звучання без яскравих акцентів у конкретні музичні жанри. Динамічні випромінювачі навушників охоплюють широкий діапазон частот від 20 Гц до 20 кГц.
Щільної посадки TWS-гарнітури у вухах допомагають досягти трьох пар змінних силіконових амбушюр під різні розміри вушних раковин. Підключення навушників до мобільних девайсів та комп'ютерної техніки здійснюється через мережу Bluetooh. Стійке з'єднання тримається у радіусі 10 м між пристроями. На час бездіяльності навушники передбачається поміщати у фірмовий футляр, де вони паралельно набираються енергетичних сил. Повна процедура зарядки навушників за протоколом Quick Charge займає всього лише 50 хв. Доповнює картину за моделлю зручне сенсорне керування функціями відтворення музики та дзвінками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon CNS-TWS10
Усі ціни 107 →Навушники Canyon OnGo TWS-10 ANC ENC (CNS-TWS10B) Deep Black | 999 грн. |
Bluetooth-гарнитура Canyon OnGo TWS-10 ANC ENC Black (CNS-TWS10BK) CNS-TWS | 834 грн. |
Bluetooth-гарнітура Canyon OnGo TWS-10 ANC ENC Black (CNS-TWS10BK) CNS-TWS | 837 грн. |
Наушники Canyon TWS-10 OnGo Anc Enc Black (CNS-TWS10BK) | 995 грн. |
Навушники Canyon TWS-10 OnGo ANC ENC Beige (CNS-TWS10BG) | 1 074 грн. |