Рюкзак Canyon Notebook Backpack CNS-CBP5BG9 20 л
Відео 3Фото 5 |
Canyon Notebook Backpack CNS-CBP5BG9 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Купити Canyon Notebook Backpack CNS-CBP5BG9 20 л
Усі ціни 7 →Рюкзак для ноутбука Canyon 15.6" BP-9 Anti-theft backpack, Black Anti-thef | 1 815 грн. |
Рюкзак для ноутбука Canyon 15.6" BP-9 Anti-theft backpack, Black Anti-thef | 1 599 грн. |
Canyon CNS-CBP5BB9 Black | 1 599 грн. |
Canyon Рюкзак для ноутбука Canyon 15.6" BP-9 Anti-theft backpack, Black An | 1 599 грн. |
Canyon CNS-CBP5BG9 | 1 599 грн. |
Рюкзак для ноутбука Canyon 15.6" Black/Grey (CNS-CBP5BG9) | 1 599 грн. |
Canyon CNS-CBP5BB9 | 1 599 грн. |
«Антизлодій»
Міський рюкзак поповнив лінійку молодіжного бренду Canyon у 2020 році. Модель позиціонується як «антизлодійське» рішення, тобто захищена від крадіжок.
Так, Canyon Notebook Backpack CNS-CBP5BG9 виготовлений із захищеного від вологи поліестеру, який тримає форму, навіть якщо всередині мінімум речей. Матеріал має захист від порізів, підвищує стійкість до спроб розрізати тканину. Не зможуть зловмисники й легко дістатися до вмісту через блискавку, адже вона тут прихована.
Грамотна організація простору
Рюкзак вміщує до 20 літрів. Усередині передбачене відділення для ноутбука з діагоналлю екрана до 15.6 дюймів і кишеню для планшета з 10.1-дюймовим екраном. Непогано підготовлена модель і до перенесення інших гаджетів. Наприклад, для зарядки телефону за допомогою повербанка виведений назовні USB-порт, а на іншому боці розташувалося гніздо для навушників.
Усього користувачеві запропоновано 11 кишень, включаючи прихований на спинці й невеликий на лямці, де поміститься кредитка чи гроші. Для зручності укладання і розвантаження речей основне відділення відкривається на 180 градусів.
Легкий і практичний
Модель буде зручна й у далеких поїздках, адже тут є ремінь для фіксації на валізі. Під час перельотів (і не тільки) досить важливо, що Canyon Notebook Backpack CNS-CBP5BG9 — легкий рюкзак: він важить усього 500 грамів.
Хоча тут ховається і потенційний мінус, адже якісний захист від порізів зазвичай передбачає наявність металевої сітки, яка ускладнює конструкцію. Але якщо цей аспект і викликає певні питання, то приємний зовнішній вигляд, хороша ергономіка й велика кількість приємних фішок — це безперечні моменти, до того ж пропоновані за розумні гроші.