Рюкзак Xiaomi City Backpack 15.6 17 л
Відео 10Фото 13 |
Xiaomi City Backpack 15.6 |
|
Міський унісекс-рюкзак бренду Xiaomi - це модель в стриманому дизайні, яка підходить для роботи, навчання або нетривалих поїздок. Як матеріал виготовлення виступають синтетичні тканини (поліестер), які стильно виглядають і характеризуються підвищеною стійкістю до стирання. Тут передбачена вентильована спинка зі спеціальним ремінцем для фіксації виробу на телескопічній ручці валізи.
Плечові лямки регулюються по висоті і доповнені ручкою для перенесення в руці. Рюкзак Xiaomi City Backpack 15.6 вміщує до 17 літрів, а корисний простір розділений на основний відсік, бічний і нижній кишені. Окремої згадки заслуговує відділення для ноутбука, де без проблем поміститься або лептоп з екраном до 15.6 дюймів, або найбільший планшет. В основному відсіку знайдеться місце для книг, папок з документами, різних дрібних гаджетів, включаючи гарнітуру, Зарядні пристрої, зовнішній акумулятор і т.д. фурнітура представлена блискавками виробництва YKK. Також варто відзначити, що в продажу модель зустрічається в темно або світло-сірому, а також синьому кольорі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi City Backpack 15.6 17 л
Xiaomi City Backpack 2 Dark Gray | 1 599 грн. |
Xiaomi 15.6" City Backpack 2 17L Dark Gray XIAOMI CITY BACKPACK 2 DARK GRA | 1 379 грн. |
Рюкзак міський Xiaomi Mi City Backpack 2 Dark Gray (601201) 601201 | 1 299 грн. |
Рюкзак для ноутбука 15.6" Xiaomi City Backpack 2 Dark Gray (601201) | 2 250 грн. |
Рюкзак Xiaomi City Backpack 2 (Dark Gray) | 1 599 грн. |