Стільчик для годування Caretero Tuva (TERO-7707)
Фото 12 |
Caretero Tuva |
|
Максимальне навантаження: 15 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caretero 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caretero.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caretero Tuva
Усі ціни 19 →Стільчик для годування 2 в 1 Caretero Tuva Dark Green (TERO-7705) | 4 638 грн. |
Стільчик для годування 2 в 1 Caretero Tuva Beige (TERO-7707) | 4 696 грн. |
Стільчик для годування 2 в 1 Caretero Tuva Grey (TERO-7706) | 4 267 грн. |
Стільчик для годування 2 в 1 Caretero Tuva Pink (TERO-7708) | 4 267 грн. |
Стільчик для годування 2 в 1 Caretero Tuva Сірий 102см*62см*62см | 5 717 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →