Валіза Carlton Focus Plus 65
Фото 7 |
Carlton Focus Plus 65 65 л110 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carlton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carlton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carlton Focus Plus 65
Чемодан Carlton Focus Plus Black 65 л FOCPLBT65.JBK | 5 250 грн. |
Валіза жорстка CARLTON Focus Plus FOCPLBT65.JBK Чорний | 4 999 грн. |
Валіза на 4х колесах Carlton Focus Plus 65л Черный (FOCPLBT65.JBK) FOCPLBT | 5 250 грн. |
Валіза на 4х колесах Carlton Focus Plus 65л Бірюзовий (FOCPLBT65.TRQ) FOCP | 5 250 грн. |
Модификації Carlton Focus Plus
Ціни на Carlton Focus Plus |
---|---|---|---|---|
Carlton Focus Plus 65 | від 4 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Carlton Focus Plus 110 | від 5 699 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →