Корм для кішок Carnilove True Fresh Turkey 340 g
Carnilove True Fresh Turkey 340 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove True Fresh Turkey 340 g
Сухий корм для кішок Carnilove True Fresh Cat Turkey 340 г (8595602561445)Вага упаковки - 340 г, Призначення - основне годування, для стерилізованих кішок, Клас - холістик, Вік - від 12 міс., Порода... ще- усі породи, Основні інгредієнти - індичка Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 309 грн. |
Корм Carnilove True Fresh зі свіжим м'ясом індички для дорослих котів 340Повнораціонний корм холістік класу для дорослих та стерилізованих котів. Для контролю ваги улюбленців. Корм виготовляється з... щевикористанням свіжого м’яса індички, без зерна та картоплі. Рецептура збагачена обліпихою, журавлиною та коренем імбиру. 70 % складу – свіже м'ясо індички з фермерських господарств і від місцевих постачальників. Унікальний метод виробництва зберігає корисні властивості м'яса, чудовий смак, високу засвоюваність та природну форму харчування. Свіжа індичка — дієтичний, легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 309 грн. |
Carnilove Сухий корм для кішок Carnilove True Fresh Cat Turkey 340 г (8595+ 15 грн бонус, Вага упаковки - 340 г, Призначення - основне годування, для стерилізованих кішок, Клас - холістик, Вік - від... ще12 міс., Порода - усі породи, Основні інгредієнти - індичка Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 309 грн. |
Сухий корм для дорослих котів Carnilove True Fresh Cat Turkey з індичкою 3 | 309 грн. |
Сухий корм для кішок Carnilove True Fresh Cat Turkey 340 г (8595602561445) | 374 грн. | Продавець: ВІХА |
Серія Carnilove True Fresh
від 830 грн.
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 829 грн.
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 1 837 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
від 2 207 грн.
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 685 грн.
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 928 грн.
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 778 грн.
сухий корм, 1.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 1 059 грн.
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 4 964 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 1 999 грн.
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
від 2 459 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, горох, жир, гарбуз, нут, яблука, сочевиця, масло лосося, клас: холістик
від 2 499 грн.
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 4 718 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 339 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 2 076 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: риба, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло, морква, клас: холістик
від 309 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: індичка, холістик
від 3 970 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, горох, жир, нут, яблука, сочевиця, гарбуз, масло лосося, клас: холістик
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
Модификації Carnilove True Fresh Turkey
Ціни на Carnilove True Fresh Turkey |
---|---|---|---|---|
Carnilove True Fresh Turkey 340 g | від 309 грн. | 5 пропозицій | ||
Carnilove True Fresh Turkey 1.8 kg | від 928 грн. | 10 пропозицій | ||
Carnilove True Fresh Turkey 4.8 kg | від 2 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: курка, холістик
сухий корм, 0.34 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 284 грн.
сухий корм, 1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: курка, рис, овочі, фрукти, суперпреміум
від 167 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: морська риба, борошно лосося, креветка, нут, жир, олія, корінь цикорію, суперпреміум
від 157 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, качка, суперпреміум
від 2 368 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 1 638 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 1 099 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 690 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 2 198 грн.
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 2 390 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 2 888 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: кролик, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум