Корм для кішок Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg
Фото 3 |
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg |
|
Збалансований раціон з багатим вмістом поживних речовин. Серед інгредієнтів свіже м'ясо в поєднанні з різноманітними овочами, ягодами і травами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg
Усі ціни 9 →Сухой корм Carnilove Fresh Chicken Rabbit для взрослых кошек курица и крол | 3 233 грн. |
Сухий корм Carnilove Fresh Chicken Rabbit для дорослих кішок курка і кроли | 3 233 грн. |
Сухий корм для кішок Carnilove Fresh Chicken and Rabbit for Adult cats 6 к | 3 233 грн. |
Корм Carnilove Cat Fresh Chicken & Rabbit Gourmand сухий повнораціонний бе | 3 233 грн. |
Carnilove Сухий корм для кішок Carnilove Fresh Chicken and Rabbit for Adul | 3 233 грн. |
ще 4 пропозиції
Аналітичні компоненти на 1 кг: сирий білок 39 %, вміст жиру 18 %, волога 10 %, сира зола 8 %, сира клітковина 3 %, кальцій 1.2 %, фосфор 1 %, натрій 0.4%, магній 0.09%, жирні кислоти омега-3 0.5%, жирні кислоти омега-6 1.8%, ейкозапентаєнова кислота (20:5 n-3) 0.09%, докозагексаєнова кислота (22:6 n-3) 0.12%.
Модификації Carnilove Fresh Chicken/Rabbit
Ціни на Carnilove Fresh Chicken/Rabbit |
---|---|---|---|---|
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 400 g | від 243 грн. | 13 пропозицій | ||
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 1.5 kg | від 981 грн. | 1 пропозиція | ||
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 2 kg | від 964 грн. | 10 пропозицій | ||
Carnilove Fresh Chicken/Rabbit 6 kg | від 3 210 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →