Електрогенератор Carod CTH-6AM Plus
Carod CTH-6AM Plus |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carod 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carod.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carod CTH-6AM Plus
Генератор бензиновый Carod CTH-6AM Plus, 5 кВт 34323 | 64 622 грн. |
Генератор бензиновий 5 кВт Carod CTH-6AM Plus CTH-6AM-Plus | 64 622 грн. |
Генераторная установка Carod CTH-6AM Plus | 64 622 грн. |
Бензиновий генератор Carod CTH-6AM Plus 34323 | 64 623 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →