Електрогенератор Carod CTH-6AE
Фото 4 |
Carod CTH-6AE ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carod 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carod.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carod CTH-6AE
Генератор бензиновый Carod CTH-6AE, 5 кВт 34318 | 70 541 грн. |
Генератор бензиновий 5 кВт Carod CTH-6AE | 70 540 грн. |
Генераторная установка Carod CTH-6AE | 70 541 грн. |
Бензиновий генератор Carod CTH-6AE 34318 | 70 541 грн. |
Модификації Carod CTH-6AE
Ціни на Carod CTH-6AE |
---|---|---|---|---|
Carod CTH-6AM | від 59 130 грн. | 5 пропозицій | ||
Carod CTH-6AE | від 70 540 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →