Електрогенератор Carod CMH-6AE
Carod CMH-6AE ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carod 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carod.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carod CMH-6AE
Генератор бензиновый Carod CMH-6AE, 5 кВт 34316 | 78 251 грн. |
Генератор бензиновий 5 кВт Carod CMH-6AE | 78 250 грн. |
Бензиновый генератор Carod CMH-6AE 5 кВт | 62 438 грн. |
Бензиновий генератор Carod CMH-6AE 34589 | 62 438 грн. |
Модификації Carod CMH-6AE
Ціни на Carod CMH-6AE |
---|---|---|---|---|
Carod CMH-6AM | від 54 761 грн. | 5 пропозицій | ||
Carod CMH-6AE | від 62 438 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →