Електрогенератор Carod CMH-7AM
Фото 9 |
Carod CMH-7AM |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carod 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carod.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carod CMH-7AM
Генератор бензиновий 5 кВт Carod CMH-7AM | 52 326 грн. |
Бензиновый генератор Carod CMH-7AM 5 кВт | 52 326 грн. |
Бензиновий генератор Carod CMH-7AM 34435 | 52 327 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →