Електрогенератор Carod CTH-6AM
Фото 4 |
Carod CTH-6AM ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carod 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carod.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carod CTH-6AM
Генератор бензиновий 5 кВт Carod CTH-6AM | 59 130 грн. |
Генератор бензиновый Carod CTH-6AM 5 кВт | 59 131 грн. |
Генератор Carod CTH-6AM 5,5кВт | 59 130 грн. |
Бензиновий генератор Carod CTH-6AM 34317 | 59 131 грн. |
Генераторна установка CTH-6AM 3ф-6 кВа, двиг.HONDA GX390 4-х такт., бензин | 59 130 грн. |
Модификації Carod CTH-6AM
Ціни на Carod CTH-6AM |
---|---|---|---|---|
Carod CTH-6AM | від 59 130 грн. | 5 пропозицій | ||
Carod CTH-6AE | від 70 540 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →