Електрогенератор Carod CMK-7AM
Carod CMK-7AM |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carod 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carod.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carod CMK-7AM
Усі ціни 11 →Генератор бензиновый Carod CMK-7AM, 6 кВт 34437 | 48 446 грн. |
Генератор бензиновий 6 кВт Carod CMK-7AM | 48 446 грн. |
Бензиновый генератор Carod CMK-7AM 6 кВт | 58 126 грн. |
Генератор Carod CMK-7AM 5,5кВт | 48 446 грн. |
Carod CMK-7AM | 32 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →