Котушка Carp Pro D-Carp Feeder 5500 FS (CPDCF55FS)
Відео 1Фото 6 |
Carp Pro D-Carp Feeder 5500 FS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carp Pro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carp Pro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carp Pro D-Carp Feeder 5500 FS
Катушка Carp Pro D-Carp Feeder 5500 FS CPDCF55FS | 1 913 грн. |
Котушка Carp Pro D-Carp Feeder 5500 FS (CPDCF55FS) | 2 040 грн. |
CARP PRO Котушка D-CARP FEEDER 5500 FS (124537) | 2 040 грн. |
Потужна фідерна котушка з бейтранером Carp Pro D-Carp Feeder 5500 FS | 2 390 грн. |
Котушка Carp Pro D-Carp Feeder 5500 FS CPDCF55FS | 1 913 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →