Котушка Carp Pro Escol 7000 SD (CPER7SD)
Відео 1Фото 6 |
Carp Pro Escol 7000 SD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carp Pro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carp Pro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carp Pro Escol 7000 SD
Катушка Carp Pro Escol 7000 SD CPER7SD | 3 131 грн. |
Котушка Carp Pro Escol 7000 SD (CPER10SD) | 3 340 грн. |
CARP PRO Котушка ESCOL 7000 SD (172905) CPER7SD | 3 340 грн. |
Котушка Carp Pro Escol 7000 SD CPER7SD | 3 255 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →