Кондиціонер Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW 26 м²
Енергоефективний побутовий кондиціонер середньої потужності для обслуговування житлових і офісних приміщень. Являє собою економічну і довговічну інверторне спліт-систему, призначену для настінного монтажу. Є однією з моделей лінійки Cooper&Hunter Coronado зразка 2020 року. Оснащений надійним японським інверторним компресором Daikin. Призначений для використання в приміщеннях загальною площею до 26 м².
Відрізняється тихою роботою внутрішнього блоку, відмінну енергоефективність класу А++ та ефективної ступеневої системи фільтрів CH 7-SKY, призначеної для очищення пропускається повітря (до 480 м³/год). Кондиціонер Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW може працювати в чотирьох режимах: охолодження, обігріву, вентиляції, осушення повітря. Крім фільтрів, внутрішній блок обладнується іонізатором, збагачують повітря корисними аероіонами.
Для роботи на обігрів в зимовий час передбачений підігрів піддону зовнішнього блоку і картера компресора, що дозволяє пристрою ефективно працювати в режимі теплового насоса (на обігрів) при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -15 °C). Передбачена функція автоматичного самоочищення теплообмінника внутрішнього блоку, що запобігає поява і зростання грибкових/цвілевих мікроорганізмів. В комплект входить пульт ДУ з підтримкою функції I Feel, підсвічуванням LCD-екрану і антибактеріальним покриттям.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW 26 м²
Усі ціни 11 →Кондиционер Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW | 20 499 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXW | 17 560 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER CORONADO CH-S09FTXW | 17 570 грн. |
Cooper&Hunter CORONADO CH-S09FTXW | 21 960 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXW | 21 960 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW
Ціни на Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Coronado CH-S07FTXW 22 м² | від 14 354 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW 26 м² | від 17 560 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S12FTXW 35 м² | від 19 160 грн. | 12 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S18FTXW 46 м² | від 28 770 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Coronado CH-S24FTXW 62 м² | від 35 290 грн. | 6 пропозицій |