Тостер Caso Classico T2 (1916)
Фото 9 |
Caso Classico T2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caso Classico T2
Усі ціни 14 →Тостер Caso T2 Classico (1916) | 3 091 грн. |
Тостер Caso T 2 CLASSICO (1916) | 3 659 грн. |
Тостер CASO Classico T2 Duo [1917] | 2 199 грн. |
Тостер CASO Classico T2 Toaster [1916] | 2 899 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →