Вакуумний пакувальник Caso VacuChef 40
Фото 8 |
Caso VacuChef 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caso VacuChef 40
Усі ціни 10 →Вакуумний пакувальник Caso VacuChef 40 | 16 150 грн. |
Вакуумний пакувальник Caso VacuChef 40 | 14 586 грн. |
Вакууматор Caso DESIGN VacuChef 40 CASO1417 | 13 199 грн. |
Вакууматор CASO DESIGN VacuChef 40 (CASO1417) | 16 038 грн. |
Вакуумный упаковщик CASO VacuChef 40 | 14 582 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →