Вакуумний пакувальник Caso VC 100
Відео 5Фото 3 |
Caso VC 100 |
|
У комплекті 10 пакетів для вакуумування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caso VC 100
Усі ціни 20 →Апарат для упаковки CASO VC 100 | 3 900 грн. |
Вакуумний пакувальник Caso Vc 100 | 4 745 грн. |
Апарат для пакування CASO VC 100 [1380] | 5 399 грн. |
Апарат для пакування CASO VC 100 [1380] | 5 399 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →