Плита Castle CPG-50H графіт
Castle CPG-50H графіт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castle CPG-50H графіт
Усі ціни 18 →Газова плита Castle CPG-50H | 9 170 грн. |
Газовая плита Castle CPG-50H | 9 163 грн. |
Плита комбинированная Castle cpg-50h, Graphite, поворотные переключатели, | 10 012 грн. |
Газова плита Castle CPG-50H | 9 163 грн. |
Плита комбинированная CASTLE CPG-50H | 9 323 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Castle CPG-50H
Ціни на Castle CPG-50H |
---|---|---|---|---|
Castle CPG-50W білий | від 8 189 грн. | 19 пропозицій | ||
Castle CPG-50H графіт | від 8 790 грн. | 18 пропозицій | ||
Castle CPG-50B сірий | від 8 204 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →