Плита Castle CPG-60H графіт
Castle CPG-60H графіт графіт нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castle CPG-60H графіт
Усі ціни 12 →Комбінована плита Castle CPG-60H | 10 695 грн. |
Плита комбинированная Castle CPG-60H | 10 687 грн. |
Плита комбинированная Castle cpg-60h, Graphite, поворотные переключатели, | 11 658 грн. |
Плита комбинированная CASTLE CPG-60H | 10 748 грн. |
Castle CPG-60H | 10 590 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Castle CPG-60H
Ціни на Castle CPG-60H |
---|---|---|---|---|
Castle CPG-60H графіт | від 10 515 грн. | 12 пропозицій | ||
Castle CPG-60X нержавіюча сталь | від 10 390 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →