Моторне мастило Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 208 л
Товар застарів 40 966 грн. Напівсинтетичне масло для легкових авто з дизельними двигунами, в т.ч. з турбонаддувом. Поставляється в штатній для такого типу ємності 4 л. Як і всі марки Magnatec, позиціонується як продукт з підвищеними характеристиками захисту, включаючи додатковий спеціальний шар, активний «з першої секунди пуску». Має допуски від Fiat, Mercedes-Benz і Volkswagen. |
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 208L |
|
. Напівсинтетичне масло для легкових авто з дизельними двигунами, в т.ч. з турбонаддувом. Поставляється в штатній для такого типу ємності 4 л. Як і всі марки Magnatec, позиціонується як продукт з підвищеними характеристиками захисту, включаючи додатковий спеціальний шар, активний «з першої секунди пуску». Має допуски від Fiat, Mercedes-Benz і Volkswagen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4
Ціни на Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 1 л | від 340 грн. | 28 пропозицій | ||
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 4 л | від 983 грн. | 23 пропозиції | ||
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 5 л | від 1 295 грн. | 15 пропозицій |