Витяжний вентилятор Cata DUCT IN-LINE
Відео 2Фото 3 |
Модифікації Cata DUCT IN-LINE 3
DUCT IN-LINE 100/130 | 100 мм | 130 м³/год | 24 дБ | 2 565 грн. | Порівняти ціни 2 |
DUCT IN-LINE 125/320 | 125 мм | 365 м³/год | 32 дБ | 4 455 грн. | Порівняти ціни 4 |
DUCT IN-LINE 200/910 | 200 мм | 910 м³/год | 39 дБ | 5 985 грн. | Порівняти ціни 3 |
Відеоогляди
Рекомендуємо