Витяжний вентилятор Cata UC-10 STD
Відео 12Фото 12 | від 1 449 до 3 929 грн. Порівняти ціни 21 →Розмір:100 мм Продуктивність:110 м³/год Шум:26 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Cata UC-10 3
Характеристики
Cata UC-10 STD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Cata UC-10 STD
Колір:
Сортувати
Cata Cata UC-10 STD | 1 449 грн. |
Вентилятор витяжний CATA UC-10 STD BLACK (01256000) | 1 810 грн. |
Вентилятор CATA UC-10 STD TIMER BLACK витяжний | 2 792 грн. |
Витяжний вентилятор CATA UC-10 STD Silver | 1 810 грн. |
Cata Cata UC-10 STD Silver | 1 810 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо