Витяжний вентилятор Cata UC-10 Timer
Відео 12Фото 12 | від 2 379 до 2 792 грн. Порівняти ціни 12 →Розмір:100 мм Продуктивність:110 м³/год Шум:26 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Cata UC-10 3
Характеристики
Cata UC-10 Timer |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Cata UC-10 Timer
Колір:
Сортувати
Cata Cata UC-10 Timer | 2 379 грн. |
Вентилятор витяжний CATA UC-10 TIMER BLACK (01202100) | 2 792 грн. |
Витяжний вентилятор CATA UC-10 Timer | 2 379 грн. |
Cata Cata UC-10 Timer Silver | 2 790 грн. |
Cata Cata UC-10 Timer Black | 2 792 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо