Кавоварка Catler ES 702 білий
Відео 1Фото 8 |
Catler ES 702 білий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catler ES 702 білий
Усі ціни 11 →Catler Catler ES 702 PORTO W | 5 199 грн. |
Капсульна кавоварка Catler ES 702 Porto W | 5 007 грн. |
Кавоварка капсульна Catler ES702PORTOW | 5 199 грн. |
Кавоварка капсульна Catler ES702PORTOW | 5 199 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Catler ES 702
Ціни на Catler ES 702 |
---|---|---|---|---|
Catler ES 701 бронзовий | від 5 007 грн. | 4 пропозиції | ||
Catler ES 702 білий | від 4 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Catler ES 721 чорний | від 5 007 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →