Машинка для стрижки Cecotec Bamba PrecisionCare ProClipper Titanium (CCTC-04217)
Cecotec Bamba PrecisionCare ProClipper Titanium |
|
В комплекті насадки для стрижки біля вух.
Зовнішній вигляд моделі може відрізнятися залежно від магазину.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Bamba PrecisionCare ProClipper Titanium
Усі ціни 17 →Машинка для стрижки Cecotec PrecisionCare ProClipper Titanium CCTC-04217 ( | 999 грн. |
Машинка для стрижки Cecotec CCTC-04217 | 999 грн. |
Cecotec PrecisionCare ProClipper Titanium CCTC-04217 (8435484042178) | 999 грн. |
Cecotec Машинка для стрижки Cecotec CCTC-04217 | 999 грн. |
Триммер Cecotec PrecisionCare ProClipper Titanium CCTC-04217 | 999 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →