Пилосос
Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet
Відео 3Фото 8 |
Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet
Усі ціни 15 →Пилосос Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet | 12 999 грн. |
Cecotec Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet (CCTC-05775) | 12 999 грн. |
Пылесос Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet CCTC-05775 | 12 999 грн. |
Акумуляторний пилосос Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet (CCTC-05 | 12 999 грн. |
Пилосос Cecotec CCTC-05775 | 12 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Потужна, комплектація дуже понравилася, багато різних насадок має ця модель. Бістро заряджається, що є не мало важливим. повністю заряджається за 2 години та 30 хвилин. Час роботи на авто режимі 50 хвилин. потужний та присутня функція вологого прибирання недоліків не помітила Катя Тихоненко: користуюся Cecotec Conga Rockstar 3000 Advance Ergowet менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →