Кавоварка Cecotec Cremmaet Compact Cafetera чорний (CCTC-01636)
Відео 2Фото 8 |
Cecotec Cremmaet Compact Cafetera чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Cremmaet Compact Cafetera чорний
Усі ціни 13 →Кавомашина Cecotec Cremmaet Compact Cafetera | 10 999 грн. |
Cecotec Cecotec Cremmaet Compact Cafetera (CCTC-01636) CCTC-01636 | 10 999 грн. |
Кофемашина CECOTEC Cremmaet Compact Cafetera CCTC-01636 | 10 999 грн. |
Кавомашина Cecotec Cremmaet Compact Cafetera (CCTC-01636) CCTC-01636 | 10 999 грн. |
Cecotec Cremmaet Compact Cafetera (CCTC-01636) CCTC-01636 | 10 999 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →