Кавоварка Cecotec Power Espresso 20 Pecan чорний (CCTC-01724)
Відео 1Фото 10 |
Cecotec Power Espresso 20 Pecan чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Power Espresso 20 Pecan чорний
Усі ціни 13 →Кавоварка Cecotec Power Espresso 20 Pecan | 3 999 грн. |
Cecotec Cecotec Power Espresso 20 Pecan (CCTC-01724) CCTC-01724 | 3 999 грн. |
Кофеварка рожковая Cecotec Power Espresso 20 Pecan CCTC-01724 | 3 999 грн. |
Кавомашина Cecotec Power Espresso 20 Pecan (CCTC-01724) CCTC-01724 | 3 999 грн. |
Cecotec Power Espresso 20 Pecan (CCTC-01724) CCTC-01724 | 3 999 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →