Кавоварка Cecotec Power Espresso 20 Steel Pro нержавіюча сталь (CCTC-01984)
Відео 1Фото 11 |
Cecotec Power Espresso 20 Steel Pro нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Power Espresso 20 Steel Pro нержавіюча сталь
Cecotec Power Espresso 20 Steel Pro (CCTC-01984) PowerEspresso20SteelPro(C | 5 999 грн. |
Кавоварка рожкова CECOTEC Power Espresso 20 Steel Pro CCTC-01984 | 5 999 грн. |
Кофемашина Cecotec Power Espresso 20 Steel Pro (CCTC-01984) | 6 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →