Контактний гриль Cecotec Rock'nGrill 1500 Rapid нержавіюча сталь (03065)
Відео 1Фото 7 |
Cecotec Rock'nGrill 1500 Rapid |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Rock'nGrill 1500 Rapid нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Cecotec Cecotec Rock"nGrill 1500 Rapid CCTC-03065 | 1 599 грн. |
Гриль Cecotec Rock`nGrill 1500 Rapid CCTC-03065 (8435484030656) | 1 599 грн. |
Cecotec Rock"nGrill 1500 Rapid CCTC-03065 (8435484030656) 8435484030656 | 1 769 грн. |
Гриль Cecotec Rock"nGrill 1500 Rapid CCTC-03065 (8435484030656) | 1 599 грн. |
Cecotec RocknGrill 1500 Rapid (03065) CCTC-03065 | 1 599 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →